У Калуші закликають водіїв із інших міст належно паркуватись і не нищити газони

У Калуській громаді суттєво збільшилась кількість транспортних засобів через приїзд внутрішньо переміщених осіб.

11 Березня,
2022,
18:00
Калуш

Переглядів: 267


Ілюстроване фото. Роботу інспекції з паркування буде відновлено з 14 березня

У цей складний для країни і українців час усі з розумінням ставляться до проблем вимушено переміщених громадян, намагаються всіляко допомогти та підтримати їх, ідеться у повідомленні муніципальної інспекції Калуша, інформують “Вікна”.

Проте фіксується багато порушень ПДР України щодо зупинки, стоянки та паркування автомобілів. Хаотичне паркування спричиняє проблеми на зупинках для громадського транспорту, перешкоди у користуванні сховищами у будинках багатоквартирної забудови. Також недбало припарковані автівки заважають комунальникам вивозити сміття. Автівки знищують трав’яне покриття у дворах.

“При цьому, залишається можливість знайти місце для стоянки чи паркування у прийнятний спосіб. В зв’язку з цим, звертаємось до всіх водіїв та власників транспорту, що перебувають у Калуші та селах нашої громади, бути взаємоввічливими, поважати права та інтереси інших осіб, не пошкоджувати газони  та намагатись дотримуватись вимог Правил дорожнього руху, в тому числі в частині стоянки та паркування транспортних засобів”, — йдеться в повідомленні.

З 14 березня буде відновлено роботу інспекції з паркування, яка, крім профілактичної роботи за грубі порушення, буде вимушена притягати до адміністративної відповідальності за порушення ПДР щодо стоянки та паркування.

Довідкова інформація за тел.: (03472) 2-10-07.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни