У Калуші відбувся турнір з футболу пам’яті депутата Сергія Воконоголя

Щороку влітку в Калуській громаді розпочинався футбольний турнір, який був започаткований депутатом міської ради Сергієм Воконоголем. Цьогоріч, на превеликий жаль, спортивні змагання відбулися вже без його ідейного натхненника. 02 Червня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 122 Переможцями турніру стали юні футболісти ФК «Ігровець» з Калуша Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Розпочалася футбольна зустріч з вшанування пам’яті Сергія Воконоголя, чиє ім’я тепер носить турнір, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

Загалом учасниками змагань стали сім команд із Долини, Голиня, Рожнятова, Моршина, Жидачева та Калуша.

Переможцями турніру стали юні футболісти калуського ФК «Ігровець». Переможці та призери турніру отримали кубки, медалі та призи. Учасниками заходу стали й діти Сергія Воконоголя — Катерина та Євген.

Як відомо, депутат Калуської міської ради Сергій Воконоголь помер на 55 році життя після важкої хвороби.

Закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум, а згодом — Тернопільський національно-економічний університет за спеціальністю міжнародний менеджмент. Працював на калуському заводі «Нафтобурмашремонт» електромонтером по обслуговуванню електроустанов, на ВО«Хлорвініл», ДВО «Карпатнафтомаш», у тресті «Калушхімремонт». Був слюсарем-ремонтником п’ятого розряду. 2001 року очолив ПП «Технологія», у 2005 році — був механіком і завідував гаражем КП «Екосервіс».

2006 був призначений директором КП «Калуський муніципальний ринок» Калуської міської ради Івано-Франківської області.

Був членом політичної партії «Європейська Солідарність», головою партійної фракції Калуської міської ради VII-VIII скликання. Очолював постійну депутатську комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.