У Калуші театр “ЛюбАрт” зіграє виставу “Євроваліза”

Колектив аматорського театру “ЛюбАрт” запрошує на прем’єру нової вистави. Цього разу автори Люба та Ігор Липовські пропонують переглянути емігрантську комедію “Євроваліза”. 30 Вересня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 112 Актори обіцяють подарувати глядачам хороший настрій!

Про це на Facebook-сторінці написав Народний аматорський театр “ЛюбАрт”, інформують “Вікна”.

“За останні 6 місяців проблема еміграції українців постала з новою силою. Тому ми вирішили, що саме ця постановка буде доречною, а її жанр подарує усмішки всім глядачам”, — йдеться в повідомленні.

Вистава відбудеться в суботу, 1-го жовтня   о 17:00. У “Концертному залі”, вул. Шевченка 11.

 Нагадаємо, що у центрі сюжету доля трьох українських емігрантів, які опинилися в аеропорту і розмовляють іноземними мовами. Герої — звичайні люди, які один одного і виручають, але й обманюють. У фіналі простежується яскраво виражена любовна лінія.

Тут переплітається і гумор, і мелодрама. На думку Любові Липовської, гумор важливо було використати у виставі, адже він притаманний українській ментальності. І ставить у приклад українських козаків, січових стрільців, які, не зважаючи на нелегке життя, вміли жартувати. Окремою проблемою у комедії є і тема української еміграції та туги за рідною землею.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни