На чемпіонаті України прикарпатці здобули 17 золотих медалей – Новини Галича

Даний чемпіонат став завершальним етапом по відбору у національну збірну команду України для участі у чемпіонаті Європи.

З 1 по 3 березня в Києві відбувся Чемпіонат України з Таеквон-До серед дорослих, юніорів і юнаків, змагання зібрали найсильніших таеквондистів з усіх куточків України, окрім тимчасово окупованих регіонів.

Черговий раз нашій збірній вдалось вивести Івано-Франківську область на перше загальнокомандне місце з результатом 17 золотих медалей, 8 срібних, 8 бронзових, друге місце посіла збірна Києва і третє місце збірна Черкаської області.

Про це інформують в Управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОВА.

Під час відкриття чемпіонату, виконувач обовʼязків Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний нагородив кращих спортсменів та тренерів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, в номінації кращий тренер, нагороджена – заслужений тренер України Катерина Соловей, в номінації кращий спаринг серед дорослих майстер спорту України міжнародного класу Артур Кузьмін, в номінації кращий юніор Майстер спорту України – Кіра Чекіс, кращий регіон, переможець – Івано-Франківська область❗️

Даний чемпіонат став завершальним етапом по відбору у національну збірну команду України для участі у чемпіонаті Європи який відбудеться 16-21 квітня в Любліні (Польща).