У Калуші створять перший цифровий пам’ятник загиблому Герою

Про це йшлося на зустрічі міського голови Калуша з автором стартапу Bank of Memories Андрієм Меланчиком та калушанами Мар’яною Ковальчук й Владиславом Цюпою. 11 Січня, 2023, 08:00 Калуш Переглядів: 167 З 35-річним Юрієм Ковальчуком Калуська громада попрощалася 6 жовтня 2022 року

Калуській громаді запропонували створити цифрові пам’ятники загиблим Героям. Контент для одного із захисників, Юрія Ковальчука, вже готовий, розповів міський голова Андрій Найда.

Як це працює? Скануючи фотографію чи пам’ятну дошку з QR-кодом, потрапляєш у мобільний додаток Bank of Memories, у якому і розміщені відеоісторії життя людини. Додавати матеріали в додатку можна й самому, попередньо зареєструвавшись.

У Калуші проєктом планують зайнятися Владислав Цюпа й Мар’яна Ковальчук, які вже створюють громадську організацію «Спогади України».

Планується зробити першу цифрову пам’ятну дошку калушанину Юрію Ковальчуку у Калуському ліцеї №5, де навчався загиблий. Його сестра Мар’яна особисто розробила сценарій відео, повернувшись із-за кордону після загибелі брата. Юрій Ковальчук віддав своє життя за Україну 2 жовтня 2022 року біля села Ізюмське Харківської області.

Більше про Героя — в публікації “Люблячий батько, вірний чоловік та сміливий воїн. Яким запам’ятали Героя Юрія Ковальчука?”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни