Калушанка Аліна Філіпович вийшла до фіналу чемпіонату Європи

Українські борчині Анастасія Шустова, Аліна Філіпович і Тетяна Сова-Ріжко вийшли до фіналів чемпіонату Європи, який триває в Румунії. 14 Лютого, 2024, 18:05 Калуш Переглядів: 857 Фінал за участі борчині Аліни Філіпович відбудеться 15 лютого Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Сьогодні, 14 лютого, вихованка калуської школи боротьби Аліна Філіпович (вагова категорія до 59 кг) автоматично вийшла до фіналу на відмову суперниці. Представниця Молдови Анастасія Нікіта не вийшла на килим, інформують “Вікна”.

На шляху до фіналу вихованка заслуженого тренера України Миколи Пукіша перемогла нейтральну спортсменку з білоруським паспортом Олесю Гетманову.

Як відомо, Міжнародна асоціація боротьби допустила до турніру 60 спортсменів з Росії та Білорусі у “нейтральному” статусі.

Фінали за участі українських борчинь відбудуться 15 лютого.

Перший великий турнір року для борців Євро-2024 у Бухаресті триватиме  до 18 лютого. Це буде один з етапів відбору на ліцензійні турніри до Олімпійських ігор-2024.

Раніше Аліна Філіпович стала чемпіонкою рейтингового турніру у Хорватії.

Нагадаємо, минулого року борчиня стала чемпіонкою Європи з боротьби U20. У ваговій категорії 57 кг калуська борчиня виграла у представниць Швеції та Туреччини, а за вихід до фіналу перемогла борчиню з Азербайджану. У фіналі чемпіонату Європи U20 калушанка перемогла, не давши шансів спортсменці з Угорщини. Таким чином Аліна Філіпович виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Також Аліна ФІліпович виборола звання чемпіонки світу U20. У Аммані (Йорданія) вихованка калуської школи вільної боротьби перемогла у фіналі чемпіонату світу серед спортсменів до 20 років.