У Калуші продовжать викладати тротуари бруківкою. Оголосили тендер на поточний ремонт

25 серпня в електронній системі державних закупівель Прозорро управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило тендер на поточний ремонт тротуарів. Бюджет закупівлі становить 300 тис. гривень. Термін подання пропозицій на участь у тендері завершуються 4 вересня, аукціон запланований на 5 вересня. 28 Серпня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 466 Ілюстроване фото. Поточний ремонт тротуарів має бути завершено до кінця цього року Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За тендерною документацією, поточний ремонт тротуарів має бути завершено до кінця цього року. Передбачається викладання бруківки «Старе місто» товщиною 6 см на площі 240 кв. метрів на тротуарах шириною понад 2 метри та на площі 60 кв. метрів на тротуарах шириною до 2 метри. А також перемощування бруківки на площі 70 кв. метрів, викладання тактильної плитки на площі 6 кв. метрів, установлення поребриків тощо. 

Як пояснив у коментарі «Вікнам» начальник управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, йдеться про поточний ремонт невеликих ділянок тротуарів у багатьох місцях. Наприклад, на парному боці проспекту Лесі Українки, де перед торговими центрами бруківку виклали підприємці, однак між ними залишися невеликі ділянки старого, зруйнованого асфальту. 

Нагадаємо, цього року у Калуші запланували великий обсяг робіт з капітального ремонту тротуарів. Програмою капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства Калуської міської територіальної громади на 2022-2024 роки на капітальний ремонт тротуарів у 2023 році передбачено 25,2 млн гривень на влаштування піднятого пішохідного переходу на вул. Дзвонарській та капітальний ремонт восьми тротуарів, з них сім мають викласти бруківкою.

Також цього року виконали поточний ремонт тротуару на  вул. Євшана (від моста через річку Сівка і до перехрестя з бульваром Незалежності) на майже 520 тис. гривень. Роботи з викладання бруківки на цьому відтинку тротуару вже завершені.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни