У Калуші перевірили скупчення неповнолітніх у районі теплотраси

Служба у справах дітей організувалла рейд, у якому взяли участь працівники відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій, сектору ювенальної превенції Калуського відділу поліції, управління у справах сім`ї, молоді, фізкультури та спорту, центру соціальних служб, а також соціальний педагог Калуського ліцею №7.

28 Січня,
2022,
15:00
Калуш

Переглядів: 1568


Учасники рейду провели роз’яснювальну роботу з неповнолітніми

Йшлося про попередження негативних проявів серед дітей, виявлення порушень реалізації алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, попередження бездоглядності та правопорушень,

Під час рейду перевірено 5 магазинів продажу алкогольної та тютюнової продукції. Із персоналом та адміністрацією усіх відвіданих закладів проведено роз’яснювальну роботу, наголошено про відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами щодо неповнолітніх, інформують “Вікна” з посиланням на службу у справах дітей Калуської міської ради.

Перевірено місця масового скупчення неповнолітніх, а саме район теплотрас біля Калуського ліцею №7 та на вул. Січових Стрільців. З неповнолітніми та молоддю, які перебували на теплотрасі, проведено профілактичні бесіди, донесено прохання не обривати покриття на трубі та берегти майно громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни