У Калуші оголосили тендер на розчищення русла річки Млинівки

4 квітня управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило тендер на відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Млинівки на території Калуської міської територіальної громади. 06 Квітня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 275 До кінця квітня роботи з розчищення русла річки будуть завершені

Бюджет закупівлі — 860 тис. гривень. Аукціон очікується 21 квітня. За проєктом договору, роботи мають бути виконані до кінця поточного року.

Нагадаємо, 860 тис. гривень на відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Млинівки на території Калуської міської територіальної громади передбачено у програмі охорони навколишнього природного середовища на 2022 рік.

Як повідомив у коментарі «Вікнам» заступник начальника управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Тарас Фіцак, за ці кошти планують прочистити приблизно 860 метрів русла Млинівки: вартість прочищення одного метра з обох боків зараз становить в середньому 1 тис. гривень і залежить від складності. Конкретні місця ще не визначили. За словами Тараса Фіцака, окремі ділянки залишаються непрочищеними у Підгірках.. Окрім того, є запити на розчищення русла з житлового масиву Загір’я.

Як ішлося раніше, минулого року прочистили близько 2 км русла річки за майже 1,1 млн гривень з міського і обласного бюджетів. Станом на початок 2022 року залишилося простити понад 1 км русла Млинівки у Підгірках (приблизно третину) та продовжувати роботи у житловому масиві Загір’я, де протяжність річки — 5 км. Захаращення Млинівки є причиною підтоплень у паводковий період.

Цього року також коштом міського бюджету прочищають русло Млинівки на території Студінського старостинського округу Калуської громади — у рамках реалізації проєкту Бюджету участі. Тендер відбувся 15 березня, його переможцем стало  калуське підприємство “Карпатанфтобуд”. Вартість робіт становить близько 149 тис. гривень. Підрядник приступив до робіт на початку квітня. За словами Тараса Фіцака, до Великодня вони будуть завершені.  

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни