У Івано-Франківську стрімер Михайло Лебіга хоче провести “вибори”, але влада проти

Стрімер Михайло Лебіга візьме участь у “виборах”, однак мова зовсім не про балотування у президенти чи народні депутати. 02 Вересня, 2023, 18:30 Україна Переглядів: 911 На “виборах” Лебіга планував зібрати гроші для ЗСУ. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Все почалося з жарту про вибори, яке стало вірусним трендом у соцмережах. І цього тижня Лебіга оголосив, що всі жартуни про його балотування можуть проголосувати гривнею. “Лебігович” разом з фондом “Повернись живим” влаштують спеціальну благодійну акцію, в рамках якої українці зможуть “проголосувати” за блогера, пожертвувавши гроші на потреби армії – 100 грн дорівнюватимуть одному “голосу”, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Бліц-Інфо”.

“Виборчі дільниці” мали бути у 8 містах України, зокрема й в Івано-Франківську. Втім, сьогодні блогер повідомив, що в нашому місті нічого не буде, бо не отримали дозволу від влади. Обґрунтування просте – запізно попередили.

“Влада вирішила, що наша історія – це масовий захід, на погодження якого потрібно було повідомити за 14 днів до самого заходу. Ми не подали, бо придумали це лише кілька днів тому. Ми люди хороші, тому не будемо порушувати закон, тож 3 вересня не буде нічого. Івано-Франківськ – єдине місто, де виникли такі проблеми. Франківці, тоді будете донатити і голосувати онлайн”,- сказав Лебіга у сторіс Інстаграм.

Варто зазначити, що для проведення масових заходів як в Івано-Франківську, так і в області дозволу місцевої влади не достатньо. Остаточний дозвіл на проведення дає Рада оборони.  Організаторам потрібно звернутись за погодженням до районної військової адміністрації не пізніше ніж за два тижні до проведення заходу.

Довідка: Михайло Лебіга – блогер з TikTok та стрімер на платформі Twitch. У вересні 2022 року Лебіга увірвався в цифровий світ і почав активно стримувати та вести ефіри на різних платформах. Зазвичай він веде розмовні трансляції, літсплеї, дивиться та коментує телепрограми та відео з інтернету. Одна з його улюблених тем – перегляд українських шоу, інтерв’ю, теледебатів.

Вперше про Лебігу почали писати у ЗМІ після рекордних зборів на ЗСУ, ГУР та інші підрозділи. У липні 2023 року блогеру за одну ніч вдалося зібрати рекордні 8,35 млн гривень – за 8-годинний стрим. Початковою метою було зібрати 2 658 000 грн, але після підрахунків суми виявилося, що донатів накидали втричі більше. Усі зібрані гроші підуть на безпілотники.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни