У Грузії під час акцій протесту затримали 66 осіб – Новини України

У Грузії під час акцій протесту затримали 66 осіб - Новини України

Фото: IRAKLI GEDENIDZE/REUTERS

Під час акції протестів у столиці Грузії, які пройшли ввечері 7 березня, було затримано 66 осіб. Про це повідомив Перший канал Грузії з посиланням на дані МВС.

– На вчорашній акції протесту біля парламенту Грузії у Тбілісі правоохоронці затримали 66 осіб за фактами дрібного хуліганства та непокори законним вимогам поліції, – йдеться у заяві МВС Грузії.

Згідно з даними відомства,  йде розслідування інцидентів у зв’язку із застосуванням насильства на проспекті Руставелі, на прилеглій до парламенту Грузії території.

– Факти правопорушень, скоєні затриманими особами, будуть передані до суду у встановлений законом термін, — зауважили в МВС.

Протести почались у Грузії 7 березня після того, як парламент Грузії у першому читанні схвалив законопроєкт «Про прозорість іноземного впливу», який також називають законопроєктом про «іноагентів» на кшталт російського.

Під будівлю парламенту прийшли десятки тисяч людей. Їх підтримала президент Грузії Саломе Зурабішвілі, яка закликала керівну партію «Грузинська мрія» відмовитися від ухвалення законопроєкту про «іноагентів».

Законопроєкт також розкритикував верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. Він назвав його “несумісним із цінностями та стандартами ЄС” і таким, що суперечить проголошеній Грузією меті вступу до ЄС. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни