У Франківську засудили жінку, яка працювала в окупаційній адміністрації Куп’янська

20 липня засуджена добровільно обійняла посаду “провідного спеціаліста відділу звернень громадян військово-цивільної адміністрації Куп’янського району”. 12 Січня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 306 У суді жінка повністю визнала себе винуватою і щиро кається Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Івано-Франківський міський суд визнав жительку Харківщини винною у колабораціонізмі. Жінка працювала в окупаційній адміністрації Куп’янська. Про це йдеться у тексті вироку в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє “Суспільне”.

20 липня засуджена добровільно обійняла посаду “провідного спеціаліста відділу звернень громадян військово-цивільної адміністрації Куп’янського району”. Свою діяльність на цій “посаді” припинила після звільнення міста Збройними силами України, пише в тексті вироку.

11 жовтня 2022 року жительку Харківщини затримали працівники військової контррозвідки Служби безпеки України в Івано-Франківській області. Згодом слідчі оголосили їй про підозру в колабораціонізмі.

У суді жінка повністю визнала себе винуватою і щиро кається. Вона сказала, що переосмислила своє ставлення до збройної агресії РФ проти України й вважає її неправомірною. Засуджена також додала, що не до кінця розуміла злочинність та карність своїх дій, а піти на співпрацю з окупантами її спонукало скрутне матеріальне становище та утримання двох малолітніх дітей.

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні злочину за ч. 5 ст. 111-1 ККУ і призначив їй покарання — позбавлення волі на строк три роки без права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на строк 10 років.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни