Юні прикарпатці здобули 11 медалей на турнірі з таеквон-до у Римі

Юні прикарпатці здобули 11 медалей на турнірі з таеквон-до у Римі Івано-Франківська ДЮСШ №1 стала срібним призером Міжнародного турніру «Roma OPEN» з таеквон-до, який відбувся у Римі. Прикарпатські спортсмени здобули 6 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі.   Про це пише “Галка” з посилання на голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.   Загалом у змаганнях взяли участь 600 спортсменів з 15 країн світу. Україну представили 43 спортсмени з 13 клубів.   За кількістю здобутих медалей Івано-Франківська ДЮСШ №1 під керівництвом Олега та Катерини Солов’їв і Василя Вороха стала другою у загальнокомандному заліку з-поміж 58 клубів.   Золото здобули: Владислав Барчук, Артур Кузьмін, Денис Липовецький, Роман Гудима; командний спаринг серед дорослих у складі Артура Кузьміна, Романа Гудими, Владислава Барчука, Артема Гаєнка.   Срібло вибороли: Артем Гаєнко, Денис Липовецький. Бронзу здобула Дарія Томенчук.   Також у рамках «Roma open» відбувся дитячий турнір, в якому взяли участь представники прикарпатських клубів. Юні спортсмени здобули 11 золотих, 6 стрібних, 9 бронзових медалей.