У десяти областях та Києві сталися аварійні вимкнення електроенергії, — “Укренерго”

Станом на 11:00 19 грудня в енергосистемі України склалася важка ситуація. Всю ніч ворожі ударні безпілотники намагалися прорватися на енергооб’єкти по всій країні. 19 Грудня, 2022, 11:30 Україна Переглядів: 265 В результаті нічного обстрілу в Києві є пошкодження об‘єкту критичної інфраструктури, — інформує ДСНС

Завдяки професійній роботі Повітряних сил оборони ворог своєї мети в повному обсязі не досяг, але, на жаль, є кілька влучань в об’єкти інфраструктури, повідомляє Національна енергетична команія “Укренерго”.

Підрозділи ДСНС зараз працюють над ліквідацією наслідків обстрілів. Там, де це зараз можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи. Також в південному та східному регіонах ворог піддав артилерійському обстрілу деокуповані райони, є пошкодження.

Наразі найскладніша ситуація склалась в центральному, східному та дніпровському регіонах. Введено графіки аварійних відключень в Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській, Київській областях та місті Київ. Пріоритетно заживлені об’єкти критичної інфраструктури, відновлення енергопостачання побутовим споживачам може зайняти тривалий час.

“Попри всі пошкодження енергетики тримають ситуацію під контролем. В енергосистемі зберігається стабільна частота 50 Гц, працюємо синхронно з європейською континентальною мережею”, — інформує “Укренерго”.

У період відсутності електроенергії, енергетики просять подбати про себе та рідних, а також допомогти тим, хто потребує цього поряд.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни