Ворог вдарив по готелю Reikartz у Запоріжжі — ООН шокована

Десятого серпня внаслідок ракетного удару було пошкоджено фасад будівлі готелю та 10 автомобілів. Одна людина загинула. 11 Серпня, 2023, 07:30 Україна Переглядів: 414 Готель був базою ООН для роботи з евакуації цивільних мешканців із комбінату “Азовсталь” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На місці події рятувальники ліквідували пожежу авто. Загинула 1 особа та постраждало 9 осіб, інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

До ліквідації наслідків обстрілу залучалося 26 осіб та 5 одиниць техніки ДСНС.

“Кожен наш воїн, який знищує окупантів, який іде вперед і веде за собою вперед, який звільняє нашу землю, наближає справедливість для України. Наближає відплату. Україна вистоїть. Російський терор неминуче програє”, — наголосив Президент України Володимир Зеленський.

Гуманітарна координаторка Організації Об’єднаних Націй в Україні Деніз Браун засуджує російську ракетну атаку по Запоріжжю 10 серпня, внаслідок якої пошкоджено готель “Reikartz”. За її словами, тут неодноразово зупинялися співробітники ООН.

“Я приголомшена звісткою, що готель, який часто використовували співробітники ООН та наші колеги з неурядових організацій для підтримки постраждалих від війни, тільки що потрапив під російський удар у Запоріжжі. Це абсолютно неприпустимо.

Я зупинялась у цьому готелі щоразу, коли відвідувала Запоріжжя. Моя команда використовує його як базу під час неодноразових поїздок у місто. Це була база ООН для роботи з евакуації цивільних мешканців із комбінату “Азовсталь” у Маріуполі в травні минулого року, — наголосила посадовиця ООН.

Як зазначила Деніз Браун, кількість невибіркових ударів, через які було пошкоджено цивільну інфраструктуру та через які загинули та отримали поранення мирні жителі, досягла неймовірних обсягів. І вони є порушенням міжнародного гуманітарного права.

“В ім’я людяності я закликаю Російську Федерацію дотримуватися своїх зобов’язань згідно з міжнародним гуманітарним правом і негайно припинити невибіркові удари по Україні”, — йдеться у повідомленні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни