Вночі у Києві пролунали вибухи. Ворог гатив з різних напрямків безпілотниками і ракетами

Внаслідок падіння уламків ракет є троє постраждалих людей, ушкоджена будівля та пошкоджені автівки. 16 Травня, 2023, 07:30 Україна Переглядів: 655 Ілюстроване фото. Ворог здійснив восьму повітряну атаку на столицю з початку квітня. Фото: Повітряні сили України Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Кілька вибухів пролунали в Соломʼянському районі Києва, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко. А в Шевченківському, на територію зоопарку, впали уламки ракети.

У Соломʼянському районі, попередньо — внаслідок падіння уламків ракети, сталося загоряння кількох авто. Ушкоджена будівля площею 200 кв. метрів. Згодом Віталій Кличко повідомив про трьох постраждалих.

У Дарницькому районі столиці, внаслідок падіння уламків ракети, пошкоджені два автомобілі. Інформація про постраждалих не надходила. Також у лісопарковій зоні в Дарницькому районі столиці сталося падіння уламків БпЛА, без загоряння.

У Оболонському районі, де впали уламки, постраждалих немає.

Це восьмий повітряний напад на Київ з початку травня. Цього разу ворог здійснив комплексну атаку з різних напрямків одночасно, із застосуванням БпЛА, крилатих ракет та, ймовірно, ракет балістичного типу. Вона була винятковою за своєю щільністю — максимальна кількість атакуючих ракет за найкоротший проміжок часу, акцентував начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

За попередньою інформацією, переважна більшість ворожих цілей в повітряному просторі Києва була виявлена і знищена. Дані про кількість та тип ракет незабаром повідомлять Повітряні сили.

Попередньо, зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Шевченківському, Святошинському, Оболонському та Дарницькому районах столиці. Найбільші пошкодження в Солом’янському районі: там було загоряння нежитлового приміщення та кілька одиниць автомобільної техніки. Пожежа ліквідована. В решті районів пошкодження не суттєві — у більшості виявлено падіння уламків на припарковані автомобілі, прибудинкову територію чи лісопаркову зону.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни