Відомі калушанки Леся Мелимука та Лідія Іваницька приймали вітання з ювілеєм

Сьогодні, 12 січня, 60-річний ювілей святкує заступниця директора Калуської дитячої музичної школи Леся Мелимука. 12 Січня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 629 Лідія Іваницька отримала подяку за вагомий внесок у розвиток музейної справи та з нагоди 85-річного ювілею Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Саме під наставництвом Лесі Мелимуки згуртувався потужний, дружний колектив музичної школи. А своєю працею Леся Володимирівна спромоглася організувати роботу, результатами якої є призові місця на конкурсах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, йдеться на сайті Калуської міської ради.

Мистецькі колективи школи є постійними учасниками урочистостей, концертних заходів, фестивалів не лише нашого міста та області, а й далеко за межами України: Польща, Франція, Італія. Леся Мелимука є взірцем для не одного покоління музикантів, працівників школи та й будь-кого, кому пощастило працювати з нею.

«Сьогодні, в день ювілею, ми висловлюємо Лесі Володимирівні слова захоплення, вдячності і шани! Хай Бог благословляє всі Ваші наміри, дарує щасливі роки життя в здоров’ї та мирі. Многая літа, Лесю Володимирівно!», — ідеться в повідомленні.

Як повідомляли “Вікна”, днями відома калушанка, краєзнавиця та франкознавиця Лідія Іваницька відзначила 85-річчя.

Разом з Оксаною Франко, з якою товаришували ще зі шкільної парти, організували музей в родинній оселі Франків у Підгірках. З часу відкриття музею в 1992 році й до 2013 року була першою директоркою, пізніше — старшим науковим співробітником.

Лідія Романівна доклала багато зусиль для того, щоб зібрати музейні експонати, організовувала пошукові експедиції для збору речей родини Онуфрія Франка та Григорія Смольського. Вона зібрала велику кількість матеріалів та цінну колекцію ужиткових домашніх речей: книги, образи, картини, світлини, вишивки, меблі, господарський реманент, родинний рояль, особисті речі та багато іншого.

Сьогодні, 12 грудня, заступниця міського голови Надія Гуш, в. о. директора «Музейно-виставкового центру Калуської міської ради» Олег Відливаний та наукова співробітниця музею-оселі родини Івана Франка Леся Кирилович завітали до першої багаторічної директорки музею-оселі родини Івана Франка Лідії Романівни Іваницької та нагородили її подякою міського голови за вагомий внесок у розвиток музейної справи та з нагоди 85-річного ювілею.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни