Відкриваю фейсбук – і бачу Геращенка: МЮСЛІ UA випустили новий фіт із Поворознюком – Новини України

Відкриваю фейсбук - і бачу Геращенка: МЮСЛІ UA випустили новий фіт із Поворознюком - Новини України

Проєкт МЮСЛІ UA представив відео на трек “YO MA YO” – третій фіт з підприємцем-аграрієм Олександром Поворознюком, він же MC PAPA. Їхні попередні треки “Остановіть ви цю ху..ню” та “VOVA їBash їх Blyad’” зібрали мільйони прослуховувань на стрімінг-сервісах та у соцмережах.

На новий трек МЮСЛІ UA надихнуло нещодавне інтерв’ю Поворознюка, у якому він видав чергову партію відвертих думок, що мемами розійшлися по телеграм-каналах. Зокрема, у треку можна почути прізвище радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка. 

– Музика від МЮСЛІ UA – це про кожного українця, у якого вже не вистачає слів, аби якось коректно коментувати та реагувати на всі виклики сьогодення. Олександр Григорович своїми прямими інтерв’ю полегшує нам роботу, бо він харизматично висловлює думку вагомої більшості громадян України щодо ставлення до ситуації з показушним піаром певних політиків та, звичайно, максимально чітко пояснює Путіну та путінопоприхильникам, у який бік вони мають направлятись, – говорять учасники МЮСЛІ UA.

МЮСЛІ UA зізнаються, що з’явилися люди, які від імені певних політиків хочуть дізнатися імена учасників проєкту.

– Ми не класичний проєкт в шоу-бізнесі. Нам не потрібен піар наших облич. Ми робимо музику для того, аби українці відчули підтримку через сучасний та якісний саунд. І, звичайно, ми хочемо лишити свої роботи на теренах інтернету для того, аби через певний період часу було зрозуміло, що саме відбувалося у 2022 році в нашій країні і який настрій тримав українців разом, – коментує ситуацію МЮСЛІ UA.

МЮСЛІ UA не розкривають свої імена. За чутками, учасниками колективу є відомі українські електронні артисти, що на початку повномасштабного вторгнення Росії до України об’єдналися у ком’юніті. Гурт обіцяє, що незабаром відбудеться їхній перший “вихід у світ” на одному з найбільших майданчиків країни. 

Відкриваю фейсбук - і бачу Геращенка: МЮСЛІ UA випустили новий фіт із Поворознюком - Новини України

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни