Скороходка Юлія Луцька з Боднарова здобула “срібло” чемпіонату України (Фото)

Третього березня на сертифікованій трасі зі спортивної ходьби у місті Ужгород відбувся чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Прикарпаття представляли п’ятеро скороходів. 07 Березня, 2024, 10:00 Калуш Переглядів: 204 Юлія Луцька родом з Боднарова Калуської громади здобула срібну нагороду на дистанції 20 км Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Юлія Луцька родом з Боднарова Калуської громади здобула срібну нагороду на дистанції 20 км у категорії “жінки — молодь”, інформують “Вікна” з посиланням на Федерацію легкої атлетики Івано-Франківської області.

Скороходка тренується під керівництвом тренерів Христини Юдкіної та Сергія Новака. Першими тренерами чемпіонки були калушани Микола Шевчук та Марта Ханенків.

Ганна Шевчук з Калуша у категорії “жінки” впродовж першої половини 20-кілометрової дистанції лідирувала, проте в підсумку фінішувала на четвертій позиції.

Троє юних вихованців Рожнятівської ДЮСШ до призової трійки не потрапили.