ВІДЕОЗУСТРІЧ З ВИКЛАДАЧЕМ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ДМШ №1 ІМ. М. ЛИСЕНКА ВОЛОДИМИРОМ ЗАЦУХНИМ | Новини культури – Франківщіна

У вересні 2022 року виповнюється 120 років з дня відкриття  першої в  Галичині дитячої  музичної школи. Відзначаючи таку поважну дату, 3 лютого 2022 року о 18.00 год  у приміщенні Будинку культури села Вовчинець відбулося тематичне відеозасідання клубу любителів музики “Ліра”. Спеціальним гостем став викладач Івано-Франківської дитячої музичної школи №1 ім. М. Лисенка класу баяна, керівник оркестру народної музики, житель села Вовчинець Володимир Зацухний.
Керівник клубу любителів музики “Ліра” Надія Данишенко провела з паном Володимиром цікавурозмову, в ході якої він розповів про історію розвитку, становлення та творчі здобутки дитячої музичної школи, і виконав музичний  твір “Прикарпатський танець”.  Також під акомпонемент Володимира пролунала українська народна пісня “Чом ти не прийшов” у виконанні сімейного дуету мами та доні Наталії та Анни Шевчук.
Переглянути відеозасідання можна за посиланням:

Музична культура є органічною частиною культури народу, до якого вона належить, або серед якого живе. Тому виховання молоді музикою, що є основною метою музичної школи,  вчить,  що людина прекрасна, а це переконання, по суті, є основою емоційної, естетичної, моральної культури.

ВІДЕОЗУСТРІЧ З ВИКЛАДАЧЕМ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ДМШ №1 ІМ. М. ЛИСЕНКА ВОЛОДИМИРОМ ЗАЦУХНИМ

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни