Від -4 до +18 °C. Захід України залишається полюсом холоду

Тепло й холод завтра зійдуться на території України, але нормально вживатимуться. 04 Квітня, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 545 Ілюстративне фото. Температура – від 4 градусів морозу вночі на заході до 18 градусів вдень на сході. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Контрасти, справді, значні, бо від 4 градусів морозу вночі на заході до +18 градусів вдень на сході. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко в Фейсбуці.

5-го квітня вночі очікується у західних областях України 0-5 градусів морозу, у більшості областей +2…+6 градусів, на сході та півдні до +8 градусів.

Завтра вдень передбачається у південній частині та в східних областях +12+16 градусів, на Луганщині до +18 градусів.

У західних областях — холодно, не вище +1…+5 градусів. У північних областях найхолоднішою буде Житомирщина, +3…+6 градусів, на Київщині та Чернігівщині — +10…+14, а на Сумщині — аж до +15…+17 градусів.

У центральних областях також різні думки стосовно весняного стану атмосфери: на Вінниччині — +5, на Черкащині та в Кропивницькому з районами — +11… +13, на Полтавщині — до +15, а в Дніпрі з районами, — ймовірно, до +17 градусів.

Переважатиме в Україні волога погода, йтимуть періодичні дощі, які чергуватимуться із просто щільною хмарністю.

Там, де температура суттєво знижуватиметься, дощ змішуватиметься із мокрим снігом.

Вітер буде північний та північно-східний, рвучкий, місцями із поривами до 15-20 метрів за секунду.

У Києві 5 квітня вночі та вранці передбачається дощова погода, у вікна барабанитиме, а вдень опади припинятимуться. Вдень буде сильний вітер північно-східного напрямку. Але як компенсація за негоду – завтра трохи потепліє. Протягом дня повітря в столиці прогріється до +9+11 градусів.

Далі по тижню — дощі й дощі. З перервами, звичайно, проте вологи буде більш ніж достатньо. Температура повітря трохи вирівняється, проте західні області поки що залишаються українським полюсом холоду.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни