“Вагнер” у Білорусі не становить загрози для України чи Польщі, – ISW – Новини Галича

Аналітики запевнили, що бойовики ПВК “Вагнер” не мають важкого озброєння.

Російський диктатор Володимир Путін і самопроголошений глава Білорусі Олександр Лукашенко посилили інформаційні операції щодо Заходу, говорячи, що контрнаступ України нібито провалився, та заявляючи, що ПВК “Dагнер” нібито становить загрозу для Польщі.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни, пише УНН.

“Високопоставлені західні і українські лідери та ISW продовжують вважати, що ще занадто рано давати оцінку українському контрнаступу, оскільки Україна все ще має значні незадіяні підготовлені сили і зберігає здатність розпочати вирішальні операції в будь-який час і в будь-якому місці за власним вибором.

Немає жодних ознак того, що бойовики “Вагнера” в Білорусі мають важке озброєння, необхідне для серйозного наступу на Україну або Польщу. Умовою угоди Путіна-Лукашенка-Пригожина, яка поклала край збройному повстанню, була передача “Вагнером” такої зброї міністерству оборони РФ”, – йдеться у повідомленні.

Аналітики наголосили, що фото головної бази “Вагнера” в Целі, Осиповичі, вказує на те, що транспортні засоби, припарковані на території бази і навколо неї, – це переважно сотні легкових автомобілів, невеликих вантажівок і приблизно 35 напівпричепів.

“Сили “Вагнера” в Білорусі не становлять військової загрози для Польщі чи України, поки вони не будуть переозброєні механізованою технікою”, – зазначили в ISW.

Також читайте: В Україні реалізують проєкт з виробництва боєприпасів для безпілотників

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни