В Укренерго назвали опалювальний сезон найважчим в історії: понад 1200 атак – Новини України

В Укренерго назвали опалювальний сезон найважчим в історії: понад 1200 атак - Новини України

Фото: pixabay.com

Під час опалювального сезону 2022-2023 росіяни здійснили понад 1200 атак ракетами та дронами по ключових енергетичних об’єктах, а 43% магістральних мереж було пошкоджено. Про це повідомляє прес-служба ” Укренерго “.

– Ворог зосереджено бив електростанціями та об’єктами магістральних мереж. А одразу після закінчення повітряної тривоги у бій вступали ремонтні бригади – тільки у нас, в Укренерго, це понад 1500 фахівців. Усього понад 1200 ракет і дронів було випущено за ключовими енергетичними об’єктами. З них понад 250 таки потрапили у мету, 43% магістральних мереж було пошкоджено, – розповіли в компанії.

В Укренерго також додають, що всі теплові та гідроелектростанції отримали різного ступеня пошкоджень. Також за допомогою європейських партнерів Укренерго отримало майже 500 одиниць обладнання, що ще більше виготовляється та їде в Україну. Завдяки об’єднанню зусиль, станом на сьогодні, повернуто в роботу, хоча іноді й частково, 80% пошкодженої магістральної мережі.

За оцінкою Світового банку та ПРООН лише першочергові потреби на відновлення та захист високовольтної мережі “Укренерго” цього року становлять майже 1 млрд доларів. Зараз електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб забезпечити потреби споживачів, а стан мереж дозволяє обходитися без вимкнень.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни