«Прикарпаття-ЗСУ» вдома перемогло сумську «Вікторію» з рахунком 3:0 (ФОТО)

1 березня у рамках підготовки до весняної частини сезону франківська футбольна команда провела свій шостий контрольний поєдинок. Суперником стала сумська “Вікторія”.

Про це пише Галка з посиланням на ФК «Прикарпаття-ЗСУ».

З “Вікторією” іванофранківці двічі зіграють у чемпіонській групі Першої ліги. Цього разу гра відбулася на штучному полі стадіону “Хет-трик Арена”.

Господарі були активнішими попереду, і на 20-й хвилині після передачі Цюцюри з лівого флангу Андрій Хома з другої спроби переграв голкіпера – 1:0. За кілька хвилин Радульський отримав нагоду збільшити перевагу, однак зі зручної позиції пробив над поперечиною.

У другому таймі “зелено-жовті” забили ще двічі. Спершу Василь Француз чітко реалізував 11-метровий, а за лічені хвилини Максим Соловйов результативно завершив швидку контратаку прикарпатців – 3:0.

Цих вихідних у Прикарпаття-ЗСУ” ще один контрольний поєдинок. У неділю, 3 березня, на домашній “Хет-трик Арені” іванофранківці прийматимуть хмельницьке”Поділля”.