В Україну вперше приїхав голова МЗС Саудівської Аравії – Новини України

В Україну вперше приїхав голова МЗС Саудівської Аравії - Новини України

Фото: President.gov.ua

Вперше в історії України нашу країну відвідав Міністр закордонних справ Саудівської Аравії Фейсал бін Фархан Аль Сауд. Принц уже зустрівся у Києві з президентом Володимиром Зеленським. Про це голова держави повідомив у своєму Телеграм-каналі.

– Провів зустріч із міністром закордонних справ Королівства Саудівська Аравія принцом Файсалом бін Фарханом Аль Саудом. Це перший офіційний візит глави МЗС Королівства до України з моменту встановлення дипломатичних відносин. Розраховую на те, що він надасть нового імпульсу для подальшої активізації нашого взаємовигідного діалогу, – написав Зеленський.

Голова ОП Андрій Єрмак повідомив, що Україна отримає реальну допомогу Саудівській Аравії, яка вважається найбільшою економікою Близького Сходу.

– У рамках візиту в Офісі президента було підписано два документи, які формалізували надання Україні пакету допомоги у розмірі 400 мільйонів доларів: гумодопомоги на 100 мільйонів доларів та нафтопродуктів на 300 мільйонів доларів. Зокрема, йдеться про спільну програму співпраці з Центром гуманітарної допомоги та допомоги короля Салмана та Меморандуму про взаєморозуміння із Саудівським фондом розвитку, – написав Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

У прес-службі Офісу президента наголосили, що під час зустрічі Зеленський та глава МЗС Саудівської Аравії обговорили низку питань, серед яких – участь саудівської сторони у повоєнному відновленні України та її приєднання до перспективних проектів в інвестиційній, агропромисловій та енергетичній сферах.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни