В Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошку Герою Олександру Струтинському (фото) – Новини Галича

Коли ворог тільки почав окуповувати території, у далекому 2014-му Олександр Струтинський разом із сім’єю переїхали до Івано-Франківська з Луганщини.

Пам’ятну дошку полеглому у російсько-українській війні Олександру Струтинському відкрили на фасаді комунального підприємства «Міськсвітло». Саме тут військовослужбовець працював до початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, коли ворог тільки почав окуповувати території, у далекому 2014-му Олександр Струтинський разом із сім’єю переїхали до Івано-Франківська з Луганщини. Маючи профільну вищу освіту, влаштувався до КП «Міськсвітло», де завжди сумлінно виконував свою роботу.

З початком Великої війни в Україні, не роздумуючи, у перші дні добровільно пішов до військкомату. Адже добре розумів, що його професія і знання можуть допомогти наблизити перемогу. Як і в цивільному житті, так і на фронті військовий проявив себе людяним, відповідальним та хоробрим військовим.

 «Ми, побратими, завжди будемо його пам’ятати і нести у серці цю пам’ять про дуже скромну, дуже ввічливу людину, людину, яка разом з цими якостями була неймовірно хороброю. Це була та людина, яка при будь-якій загрозі одразу першою ставала в стрій», – відзначив побратим загиблого Анатолій Мицкан.

Відкриття анотаційних дошок загиблим Героям нашої громади – це частина великої програми пам’яті «Івано-Франківськ – місто Героїв».

  • “Пам’ятні знаки відкривають на фасадах навчальних закладів, підприємств або будинків, де вчилися або працювали полеглі захисники. У межах програми місто готує також фільми про оборонців. А наприкінці цього року Івано-Франківськ зустріне перший том «Книги пам’яті» з інформацією, спогадами та фотографіями про кожного загиблого Героя нашої громади з початку війни”, – йдеться у дописі мера.

    Читайте також: Збирають на такмед для армії: у Франківську волонтери влаштують ярмарок хендмейду

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни