В Івано-Франківській громаді триває реєстрація до перших класів та у садки – Новини Галича

В Івано-Франківській громаді 1 квітня стартувала онлайн-реєстрація до 1 класів та у дитячі садочки.

Вона триватиме 2 місяці та закінчиться 31 травня. У школи реєстрація триває на сайті school.bloqly.com, а в садочки – на sadok.bloqly.com.

Реєстрація триває виключно в режимі онлайн. Це значно спрощує процес, адже не треба йти десь та стояти в чергах. Достатньо скористатись своїм смартфоном, щоб перейти на сайт та обрати заклад. Перевага онлайн реєстрації в сучасному світі не лише в економії власного часу, а й в тому, що вона унеможливлює фальсифікацію даних.

“На сьогодні вже зареєстровано 3600 першокласників. А в дитячі садочки – 210 малюків. Серед тих, хто реєструється є, звісно, внутрішньо переміщені особи. Вони також реєструються на навчання в перші класи та в дитячі садочки. Також варто зазначити, що діти з сімей внутрішньо переміщених осіб також зараз навчаються в школах онлайн разом з усіма”, – коментує заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

Цей навчальний рік попередньо планується завершити 3 червня. Вчителі встигають викласти матеріал та заплановану програму за цей час. Реєстрація триватиме до 31 травня. Але, за словами Вікторії Дротянко, час подання документів може бути продовжений в разі потреби. Залежно від ситуації в країні.

Також заступниця міського голови з освітніх питань інформує, що здача ЗНО цього річ буде відбуватись у формі загального тесту. Як він буде проводитись, а також про те, як буде відбуватись видача сертифікатів про закінчення освіти очікується роз’яснення від Міністерства освіти України. Попередньо, діти з сімей ВПО, що зареєстровані офіційно в громаді, зможуть отримати сертифікати після здачі тесту за місцем перебування.

Читайте також: На Прикарпатті сім тисяч дітей-переселенців долучились до дистанційного навчання

  • Категорії: Діти, Життя, НовиниПомічено: дитсадок, освіта, реєстрація, школа

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни