В Долині планують встановити просто неба соляну градирню

Цими днями очільник Долинської громади Іван Дирів в межах робочого візиту до Польщі відвідав одну з градирень у Варшаві. Їх ще називають тежнями. 16 Лютого, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 835 В Долині також планують встановити величезний інгалятор просто неба Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Це такий собі величезний інгалятор просто неба, поруч з яким можна просто гуляти та вдихати повітря з унікальним мікрокліматом, що має доведені лікувальні властивості. Тут подібні місця для відпочинку користуються чималою популярністю серед місцевих і туристів.

“Раніше я розповідав про плани облаштувати подібну соляну градирню в Долині. На сьогодні вже розроблена концепція зовнішнього вигляду та проводиться робота щодо процедури проєктування даного об’єкту. Попередньо визначене місце розташування — сквер позаду Будинку культури. Це вдале місце для того, щоб посидіти, розслабитися і подихати цілющим повітрям. Адже чимало лікарів вважають сольові інгаляції корисними для очищення дихальних шляхів та зміцнення всього організму”, — поділився планами облаштування соляної градирні в Долині міський голова Іван Дирів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни