В Добровлянах встановили огорожу на новому кладовищі

В єдності — сила народу, а в згуртованості — сила Добровлянської громади, бо, як показує досвід минулих літ, лише разом можна досягнути хорошого результату на користь села. 30 Жовтня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 237 Завершено роботу зі встановлення огорожі на новому кладовищі У селі Добровляни на Калущині встановили огорожу на новому кладовищі, пише у соцмережі староста Добровлянського старостинського округу Леся Красько і висловлює подяку всім, хто долучився до роботи.

“Щиро дякую усім, хто долучився, зокрема, Любенку Роману за надану деревину та Федоровичу Віталію, Легенькому Зеновію, Стефанюку Петрові за надану техніку та проведення робіт. Вдячна усім активістам, зокрема Віталію Варварику, Іванові Жовніровичу, головам церковних комітетів, які доклали максимум зусиль та відповідально поставились до питання завершення встановлення огорожі, яке залишалось відкритим впродовж багатьох років. Дякую односельчанам за фінансові внески та за розуміння, що без людської участі жодну справу зробити практично неможливо. Також дякую усім, хто сьогодні не пожалів свого часу у вихідний день та прийшов допомогти, бо без вас ми б не справились” .

Наступного тижня планується проведення робіт з благоустрою із залученням техніки перед парканом для вирівнювання території та прокопування водостічної канави.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни