Василіса Степаненко розповіла, де зберігається Оскар і прокоментувала свою сукню – Новини України

Василіса Степаненко розповіла, де зберігається Оскар і прокоментувала свою сукню - Новини України

Фото: youtube.com/@tsn

Статуетка “Оскара” за документальний фільм “20 днів у Маріуполі” зберігається у режисера Мстислава Чернова. Про це в інтерв’ю ведучій ТСН Марічці Падалко розповіла продюсерка стрічки Василіса Степаненко, повідомляє NV.

– Статуетка у Мстислава, адже він режисер. Він її оберігає тепер. Але тут статуетка не найголовніше. Найголовніше — що нас почули й чують. Я дуже сподіваюся, що ця статуетка опиниться у Маріуполі. Я дуже сподіваюся, що так і буде, тому що це для Маріуполя, це для України й для всіх нас, – сказала 24-річна журналістка Associated Press.

Василіса Степаненко додала, що досі не може повірити, що команді міжнародного інформаційного агентства вдалося вивезти матеріали з блокадного Маріуполя через 15 російських блокпостів.

Говорячи про свій образ на сцені голлівудської кінопремії, Василіса Степаненко сказала, що хотіла показати, що українки — дуже красиві. 

– Ми не тільки про якийсь біль, страждання. Ми ще про велику красу і силу. Хотілося це продемонструвати, — прокоментувала вона. 

Для церемонії нагородження переможців 96-ї премії “Оскар” Василіса Степаненко обрала сукню від українського бренду GASANOVA з чорної крепової тканини.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vasilisa Stepanenko (@vasilisastepanenko)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vasilisa Stepanenko (@vasilisastepanenko)

11 березня документальний фільм “20 днів у Маріуполі” здобув “Оскар” у номінації “Найкращий повнометражний документальний фільм”. Це перший “Оскар” для України. Після церемонії документальний фільм вийшов на українських стрімінгових платформах Megogo, Київстар ТБ, Takflix і Volia TV. За перший вікенд він став рекордсменом по переглядах. На церемонію “Оскара” для режисера фільму “20 днів у Маріуполі” Мстислава Чернова український бренд Indposhiv пошив костюм зі словом “Свобода” на підкладці.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни