У Рожнятові для дітей загиблих військовослужбовців та переселенців влаштували новорічне свято (фото, відео) – Новини Галича

Новорічно-Різдвяні зустрічі для дітей військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб цими днями проходять у Рожнятові.

Тут для малюків та підлітків влаштували справжню зимову казку. Діти загиблих військових та діти, які знайшли прихисток на Рожнятівщині і переїхали в селище втікаючи від війни, зустрілися з відомими персонажами Ельзою, Олафом та Стінгером з Парку Історії Землі.

Майже сотня дітей отримали подарунки та смаколики. На святі було чути гучний сміх та діти із задоволенням брали участь в різних конкурсах, розвагах, співали, танцювали, і навіть обіймалися.

Слід також зазначити, що напередодні організатори возили дітей на перегляд Різдвяної казки “Лускунчик” в ПК “Юність”, що в Калуші.

“Ми вже провели різні терапевтичні заняття для дітей із сімей ВПО та загиблих захисників, які перенесли психологічну травму, – каже начальник служби у справах дітей Рожнятівської селищної ради, волонтер франківського Карітасу Оксана Гаєвська. – Робимо все можливе, щоб діти повірили в казку та диво. Вони потребують особливої уваги, бо серед них є сироти, сини та доньки загиблих військових. Тішить, що маємо можливість подарувати їм ще більше тепла та уваги. Разом ми сила і перемога за нами”.

Мар’яна ЛОКАТИР

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, у Франківську діти військових зібрали 43 тисячі гривень для оборонців Бахмута

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни