У храмі на Калущині виготовили 300 благодійних Стрітенських свічок (фото) – Новини Галича

У церкві парафії Пресвятої Богородиці села Голиня Калуської громади відбувся майстер-клас із виготовлення Стрітенської свічки.

“Я дуже тішилася такому новому і цікавому заняттю, правда відразу розуміла, що користі з мене може бути мало, адже головою креативити одне, а перенести це в діло, щось якісно не виходить. Проте, не зважаючи ні на що, вирішила прийти, щоб хоч якось недаремно прожити ще один день. Переконувала себе, що в крайньому разіхоча б подавати матеріали зможу”, — розповіла мешканка Голиня Ірина Андріїв, інформують Вікна.

Увечері перед майстер-класом голинянка готувала декор, перебирала свою шухляду із стрічками від квітів та подарунковими паперами, сухоцвіттям, які ніби чекали свого “другого життя”.

“Вранці я зібрала свій пакетик і вирушила до храму. Таких цікавих та креативних у ньому назбиралося більше 20 жінок різного віку ( і не тільки із нашого села). Були і дітки, і хлопці, і чоловіки (разом до 30 осіб)”, — розповіла учасниця майстер-класу.

Священник о. Анатолій Козак спробував пояснити присутнім, як працювати із воском, а потім всі дружньо взялися до роботи: різати віск та вощину, крутити різні за розміром та формою свічки (крім стандарту, були і сердечка і ялинки), сушили їх, фантазували із декором, при цьому колядуючи та допомагаючи один одному.

Перерва була тільки на чай, каву з солоденьким, що на знак подяки підготували церковні сестри та брати.

  • Майже за чотири години роботи присутні виготовили близько 300 Стрітенських свічок, які за мінімальну ціну можна буде придбати у храмі, а пізніше  й освятити. Виручені кошти спрямують на благодійність.

    Свічка для голодних: на Прикарпатті проводять благодійну акцію

  • Категорії: Життя, НовиниПомічено: благодійність, майстер-клас, Стрітенська свічка

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни