Територіальний центр Калуша провів майстер-клас “Кавовий арт”

Соціальний менеджер Калуського міського центру соціальних служб Уляна Бялик та практичний психолог Тетяна Бедрій організували та провели майстер-клас для працівників територіального центру соціального обслуговування. 18 Березня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 159 Учасниці майстер-класу спробували малювання кавою та працювали над розвитком емоційно-чуттєвої сфери Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Працівники територіального центру ознайомилися з сучасним мистецтвом coffеe-art, спробували малювання кавою та працювали над розвитком емоційно-чуттєвої сфери, уяви, інформують “Вікна” з посиланням на міський центр соціальних служб.

На занятті поєднувалася робота з іншими техніками та настроями учасниць. Усі бажаючі мали можливість поспілкуватися та спробувати освоїти новий вид мистецтва кавовий живопис. Творчий процес тривав понад півтора години. Учасниці використовували один колір — коричневий, але так багато відтінків і емоцій від роботи із запашною кавою. Це їм допомогло розслабитися і абстрагуватись, відчути «тут» і «тепер». В учасниць з’явилися нові усвідомлення того, над  чим їм необхідно попрацювати, вдосконалитися та відчути невелике розвантаження.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни