ТЦК Тернополя розпочав перевірку через загибель мобілізованого – пробув на фронті 4 дні – Новини України

ТЦК Тернополя розпочав перевірку через загибель мобілізованого - пробув на фронті 4 дні - Новини України

Фото: facebook.com/ternopil.vk

У Тернопільському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розпочали службову перевірку через загибель військовослужбовця Богдана Покітко на четвертий день участі у бойових діях. Про це повідомляє прес-служба відомства.

– 12 лютого солдата Покітко Богдана було переведено в нове місце проходження служби, де він загинув внаслідок бойових дій 16 лютого 2023 року. Наразі у Тернопільському ТЦК призначено службову перевірку, за результатами якої буде встановлено осіб, які відповідають за підготовку та навчання особового складу, – йдеться у заяві.

У відомстві уточнили, що уточненими даними та висновками медкомісії військовослужбовця Покітко було визнано придатним до несення служби в лавах ВСУ та було призвано з мобілізації до Тернопільського об’єднаного міського ТЦК СП на одну з посад у роту охорони. Також у ТЦК запевнили, що подібний випадок є поодиноким і нібито у військових частинах приділяють достатньо уваги для навчання воїнів.

– Такий випадок, який стався із солдатом Б. Покітко, не є системним. Командування військових частин бойового складу приділяє велику увагу навченості воїнів, оскільки це запорука збереження їхнього життя та життя поряд. Звертаємось до товариства дочекатися завершення службової перевірки, результати якої будуть оприлюднені найближчими днями, – наголошується у повідомленні.

ЩО СТАЛОСЯ?

Рідні військового з Тернополя Богдана Покітко повідомили у мережах, що чоловік був призваний на службу до ЗСУ наприкінці січня. За їхніми словами, бійця примусово доставили із зупинки громадського транспорту до ТЦК, щоб вручити йому повістку.

Сім’я Покітко стверджує, що чоловік не служив раніше в армії, не має жодної військової підготовки і перед відправкою на передову не брав участі у військових навчаннях і не проходив будь-якої військової підготовки. Внаслідок цього боєць загинув у зоні бойових дій на четвертий день після прибуття на фронт.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни