Срібні чоловічі браслети – крута прикраса для всіх

Вам подобається срібло і прикраси з цього металу? Це зрозуміло, бо ювелірні вироби зі срібла 925 проби виглядають дуже круто. Асортимент представлених моделей величезний причому не тільки в жіночих серіях а й чоловічих.

До речі, якщо і існують улюблені прикраси сильної статі, то це чоловічі срібні браслети.  Цей аксесуар, здатний з одного боку вписатися в будь-який гардероб і стиль, а з іншого порадувати довговічністю, міцністю і надійністю. Експерти zlato.ua підкажуть який саме варіант Вам підійде. Бо рішень багато і як показує практика, чоловіки обирають ланцюжки в плетінні  Бісмарк бо воно дуже різноманітне і багатогранне.

Саме цей вид плетіння вважається одним з найпопулярніших. Не дивно, адже він красивий, але в той же час універсальний. Тобто стильні чоловічі браслети зі срібла в такому виконанні підійдуть як солідному джентльмену, так і молодому активному парубку. Саме тому чоловічі срібні браслети вважаються однією з самих класних ідей для подарунку.

Багатоликий Бісмарк

Ця техніка плетіння також відома під назвами «Кардинал» або «Кайзер». Плетіння складне бо це не машинне виконання а ручна робота. До речі, покупець може замовити не тільки варіанти зі срібла чистого, але рішення з позолотою, родієвим покриттям чи чорнінням. Позолота виглядає дуже розкішно, а родій додає металу блиску. Щодо чорніння то завдяки цій техніці можна підкреслити рельєфність плетіння. До речі, якщо у вас чутлива шкіра, браслети з родієвим покриттям з срібла – ваш вибір.

Щоб покупка пройшла успішно, потрібно враховувати різні параметри. Адже коштовності відрізняються не тільки шириною да довжиною, але і дизайном (застібкою). Замок повинен бути простим, але надійним і забезпечувати щільне закриття. Тим більше, що ланцюг масивний і тільки міцна застібка захистить його від спонтанного розкриття і падіння. Особливо надійність застібки має значення коли мова йде про чоловічі браслети які мають витримувати активну експлуатацію.

Вартість моделей залежить від їх складності виконання. Адже це може бути:

  • Класичний Бісмарк (тобто Кардинал або Кайзер);
  • подвійна доріжка з двома рядами ланок.;
  • струмок (плоскі ланки);
  • напівоб’ємний;
  • пітон;
  • королівська коса;
  • лисячий хвіст;
  • арабська версія.

Кожен екземпляр має свої особливості, але всі вони довговічні, красиві і надійні. Їх можна носити як соло, так і в комплекті з іншим аксесуаром.

Широкий ціновий діапазон робить срібні чоловічі браслети доступними для покупців з різним бюджетом. Якщо ви вагаєтеся чкий саме срібний чоловічий браслет обрати. Скористайтеся рекомендаціями консультантів Zlato. Адже вони точно знають які саме моделі в тренді, а які взагалі ніколи не стануть модними аутсайдерами.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни