Спортивні заходи з нагоди відзначення 467-ї річниці міста Бурштин – Новини Бурштина

З нагоди відзначення 467 річниці міста Бурштина відбулося багато спортивних заходів.

26 вересня на стадіоні “Енершетик” відбувся футбольний матч між командами ФК “Карпати” Галич-Бурштин та ФК “Чернігів” Чернігів. Команди зіграли з рахунком 1:1.

Також 26 вересня в бібліотеці ПК “Прометей” відділом молоді та спорту міської ради було проведено   шаховий турнір між командами з Рогатина та Бурштина.

У зв’язку з погодніми умовами, турнір з паркового волейболу до 467 річниці м. Бурштин відбувся у спортивній залі Бурштинського ліцею №3.

У турнірі зіграли 4 команди з м. Бурштин та м. Івано-Франківськ, у підсумку призові місця розподілилися так:

4 місце – команда м. Івано-Франківськ
3 місце – команда м. Бурштин “Зелені Дракони”
2 місце – збірна команда м. Бурштин та м. Івано-Франківськ
1 місце – команда м. Бурштин

Турнір проведено за підтримки Бурштинського осередку ВО “Свобода” та Бурштинської міської ради.

В суботу, 25 вересня на території Бурштинського водосховища серед юнаків чотирьох вікових груп відбувся відкритий обласний чемпіонат з веслування на байдарках та каное. Участь у змаганнях взяли представники м.Бурштин та м. Долини. Юні веслувальники показали хороший рівень підготовки та високий спортивний результат. Міський голова Василь Андрієшин привітав учасників змагань, а також нагородив їх грамотами Бурштинської міської ради та подарунками. Організатори змагань – відділ молоді та спорту Бурштинської міської ради та школа веслування.

25 вересня на спортивному майданчику Бурштинського ліцею №2 відбувся дитячий футбольний тунір “Кубок міста Бурштина”. За словами організаторів, захід проводиться з метою популяризації футболу серед школярів та молоді, формування основ здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом. В ньому взяли участь 8 команд із 5 міст України – Львова, Калуша, Болехова, Городка та Бурштина. На полі вирували справжні емоції, більшість із юних футболістів в майбутньому мріють стати справжніми зірками футболу, грати у збірній та прославляти Україну у всьому світі. Переможцями стали:

🏆🥇ДЮФК “Ігоровець” м. Калуш
🥈 ДЮСШ “Болехів” м. Болехів
🥉ДЮФК “ГАЛИЧ-ЛИЦАР” м.Львів

Читайте також:
Як знайти роботу у Львові швидко: популярні способи
Як знайти роботу у невеликому місті
Як на Львівщині знайти роботу своєї мрії

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни