26 вересня відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 467 річниці м. Бурштин. – Новини Бурштина

З нагоди відзначення 467 річниці м. Бурштин у ПК “Прометей” відбулися урочисті заходи, в ході яких Бурштинську громаду вітали зі святом – голови громад-сусідів, голови м.Бурштин попередніх скликань, депутати обласної ради, представники Івано-Франківсього регіонального відділення Асоціації міст України та Бурштинської ТЕС, український співак, поет, композитор, виконавець власних пісень Богдан Кучер!

Міський голова Василь Андрієшин також привітав бурштинців, мешканців громади та гостей з Днем народження міста та подякував усім присутнім за теплі слова та подарунки.

Зокрема, сьогодні Бурштин отримав від Івано-Франківсього регіонального відділення Асоціації міст України сертифікат на суму 535 000 грн на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 5-ти кабінетів початкової освіти та кабінету математики. Також подарунковий сертифікат на суму 25 000 Бурштинській громаді подарувала компанія ДТЕК. Від міського голови Галицької громади Олега Кантора колектив Бурштинської міської ради отримав подарунковий сертифікат на відвідування музеїв Національного заповідника “Давній Галич” у 2021 році.

Окрім цього, за заслуги перед містом було нагороджено кращих бурштинців у різних сферах.

А мистецькі колективи громади привітали усіх присутніх душевними піснями та запальними українськими танцями.

Більше фото – переглянути

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни