Сьогодні у Калуші почали навчатися близько 200 дітей вимушених переселенців

З 14-го березня учні навчаються у дистанційному режимі, повідомила начальниця управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян.

14 Березня,
2022,
13:00
Калуш

Переглядів: 334


Часто проблемою для дітей біженців є відсутність потрібної техніки, адже багатьох евакуювали з-під бомбардувань

Повної інформації щодо того, скільки дітей приступили до навчання у закладах освіти Калуської громади, поки що немає, інформують “Вікна”.

Так, за словами Ірини Люклян, багато калуських дітей виїхали за кордон. Як правило вони готувалися до поїздки, тож мають із собою ноутбуки тощо і проблем у тому, щоб навчатися дистанційно, у них немає.

Крім того, до навчання у закладах освіти Калуської громад приступили і діти вимушених переселенців — загалом близько двох сотень. Вони навчають у закладах освіти за місцем свого проживання у Калуській громаді.

За словами начальниці управління освіти Калуської міської ради, інформація про прибулих дітей шкільного віку опрацьовується і постійно оновлюється. Часто проблемою для них є відсутність потрібної техніки: багато дітей евакуювали буквально з-під бомбардувань. Для того, щоб вони могли вчитися, залучають комп’ютерні класи закладів загальної середньої освіти.

Раніше йшлося, що з Калуша понад 50 педагогів і більше 1500 дітей виїхали за кордон.

Усі вимушені переселенці можуть також долучитися до навчання та позашкільного дозвілля у Калуській громаді. Для цього потрібно зареєструватися на сайті обласного департаменту освіти. Опісля діти будуть зараховані до навчального закладу, у списки класних журналів і згодом буде видана довідка, що учні дійсно навчалися.

Детальніша інформація, як оформити дитину у навчальний заклад, буде у директорів навчальних закладів.

Долучитися до навчання можуть і діти, і педагоги, які наразі перебувають за кордоном. За словами Ірини Люклян, у Калуші понад 50 педагогів і більше 1500 дітей виїхали за кордон.

Щодо функціонування дитячих садків, то вони поки що  можуть бути відчинені, адже працюють як пункти допомоги для вимушених переселенців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни