СКЛАЛИ ПОНАД 100 ПРОТОКОЛІВ, ЗУПИНИЛИ 7 БІЙОК, НАДАЛИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ ДВОМ ДЕСЯТКАМ ЛЮДЕЙ: ПІДСУМКИ ПОСИЛЕНОГО ПАТРУЛЮВАННЯ СЕРЕДМІСТЯ «ДОБРОДІЯМИ» – Новини Івано-Франківська

У середмісті працівники відділу громадського порядку КП «Муніципальна інспекція «Добродій» патрулюють щоденно. На Привокзальній площі чергування тривають цілодобово. На період свят «Добродії» працюють у посиленому режимі. Зокрема, з 1 грудня розпочали цілодобове, посилене патрулювання центральної частини міста на час новорічних та різдвяних свят.

 

Основні завдання – охорона громадського порядку і контроль дотримання правил благоустрою. Скільки було задіяно патрулів та як організували цю роботу: https://www.facebook.com/viktoriia.susanina/posts/320726843220569

 

Перша заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Сусаніна коротко розповіла про результати посиленого патрулювання за період з 1 грудня 2021 року до 27 січня 2022 року:

– працівники відділу забезпечили охорону громадського порядку на 45 заходах. Зокрема, відкриття центральної ялинки, автопробіг і флешмоб на підтримку військовослужбовців ЗСУ, роздача їжі потребуючим у Привокзальному сквері, відкриття ялинок в районах міста, відкриття ярмарку на Вічевому майдані, «Новорічна ніч» поруч центральної ялинки, заходи приурочені Дню Народження С.Бандери, відкриття фестивалю «Коляда на Майзлях», фестиваль «Від Василя до Василя», Водохреще, Розколяда тощо; 

– складено 105 протоколів за ст. 152 КУпАП;

– зупинено 7 бійок;

– надано першу домедичну допомогу і передано працівникам «швидкої» для госпіталізації 22 людей;

– передано працівникам поліції для складання протоколів про адміністративні правопорушення 27 людей;

– виявлено 2 осіб в діях яких були ознаки кримінального злочину, викликано на місце слідчо-оперативну групу;

– передано працівникам Ювенальної превенції для притягнення до адміністративної відповідальності одну неповнолітню особу. 

Був інцидент із водієм, який влаштував дрифт на пішохідній зоні. Лихача знайшли, оштрафували: https://bit.ly/35rkHAe

За звітний період «Добродії» провели також понад 1 200 (!) профілактичних бесід про недопущення адмінправопорушень (розпиття алкогольних напоїв в громадському місці, хуліганські дії, жебракування, торгівля без дозвільних документів тощо). 

 

«Їхня присутність не завжди помітна, але добре помітна їхня відсутність! Особливо, коли у місті багато різних масштабних дійств. До слова, лише у відділі охорони  із 28 чоловік штатного розпису – 18 брали участь в російсько-українській війні. Загалом ця цифра ще більша!Дякую і за це, і за роботу!», – зазначила Вікторія Сусаніна.

 

➡️Більше про особливості роботи відділу громадського порядку тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2969289463327659&id=1583337735256179

➡️Більше про особливості роботи відділу охорони – тут:

 

https://www.facebook.com/CENTRALCITYCLINICALHOSPITAL/posts/1056018615135403

 

СКЛАЛИ ПОНАД 100 ПРОТОКОЛІВ, ЗУПИНИЛИ 7 БІЙОК, НАДАЛИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ ДВОМ ДЕСЯТКАМ ЛЮДЕЙ: ПІДСУМКИ ПОСИЛЕНОГО ПАТРУЛЮВАННЯ СЕРЕДМІСТЯ «ДОБРОДІЯМИ»

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни