Скільки коштує кубічний метр дров від Калуського держлісгоспу?

Поки що суттєвого зростання ціни на дрова, які продає Калуський держлісгосп, немає. Однак, якою буде ситуація надалі, спрогнозувати важко. 31 Серпня, 2022, 08:00 Калуш Переглядів: 365 Ілюстроване фото. Поки що суттєвого зростання ціни на дрова немає

25 серпня Калуська міська рада затвердила текст звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, народних депутатів Едуарда Прощука і Олега Марусяка щодо врегулювання цін на дрова.

У зверненні депутати відзначили, що цього року підготовка до осінньо-зимового періоду проходить у надзвичайно складних умовах. 

“В умовах, які склались ми розуміємо, що не можемо залишити без тепла і світла наших громадян, заклади освіти, медицини, соціального захисту та критичної інфраструктури.

Проаналізувавши підготовку громади до проходження опалювального сезону 2022-2023 р.р., вважаємо за належне загострити увагу на тому, що частково громада перейшла на альтернативні джерела палива, зокрема дрова, на які спостерігається різке зростання цін. Підвищення вартості деревного палива турбує Калуську міську раду в умовах обмеженого бюджету. В цій ситуації  просимо Вас розробити та затвердити регулятор цін на дрова, які заготовляються державними лісогосподарськими підприємствами для підготовки стратегічних запасів, як це  було врегульовано із газом”, — пишуть депутати.

Як повідомив у коментарі “Вікнам” заступник міського голови Калуської громади Богдан Білецький, звернення Калуської міської ради прийняли на підтримку Асоціації міст України. За його словами, поки що суттєвого зростання ціни на дрова, які продає Калуський держлісгосп, немає: кубічний метр дров твердих сортів деревини коштує 850-900 гривень. Однак, якою буде ситуація надалі спрогнозувати важко, а отже державне регулювання у цьому питанні є доречним.

Раніше йшлося, що Калуський лісгосп очолив лісничий із Львівщини.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни