“Шанс вижити був один до ста”, – Марцінків розповів деталі обстрілу (відео) – Новини Галича

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків їздив з гуманітарною місією на Чернігівщину.

Перед самим Черніговом їх машину обстріляли.

Сьогодні вранці, 28 березня, він вийшов у прямий ефір і розповів деталі обстрілу і закликав франківців реагувати на сирени.

“Вночі приїхав додому, і ви вже знаєте, що машину нашу обстріляли. Насправді ми попали у дуже сильну перестрілку. Десь і моя вина є, до речі. Хочу всім волонтерам сказати, аби на майбутнє робили розвідку. Ми опинились між двома вогнями: нашими позиціями та окупантів”, – каже Марцінків.

Він переконаний, що 26 березня у нього тепер другий День народження.

“Мені згодом хлопці сказали, що у такому замісі шанс вижити був один до ста. Знаю тепер, що таке обстріл. Ми точно попали в саме пекло, та найголовніше, що всі живі”, – наголосив мер.

Один хлопець з авто отримав чотири кульових поранення, одна куля вийшла на виліт, не пошкодила внутрішні органи. В іншого – поранення руки.

“Важко про це говорити. Дякую Господу, що ми живі і ЗСУ дякую, які допомогли вийти з оточення. Якби не вони, то ваш покірний слуга був би не з вами”, – переконаний Руслан Марцінків.

  • Він також розповів, що у лікарнях під Черніговом лежать багато поранених цивільних, які намагаються вибратись, а ворог їх обстрілює.

    “Цих москалів інакше як тварями назвати не можна. Нас з передової віз хлопчина, у якого двоє дітей і в нього, як і в багатьох – фатальний настрій: втратив роботу, квартиру. Не хочуть їхати навіть на захід України. Кажуть, нас ніде не чекають”, – сказав в ефірі Марцінків.

    Міський голова закликав франківців реагувати на тривогу, адже, за його словами, не все так райдужно як в телевізорі.

    Нагадаємо, 26 березня окупанти з ракет знищили нафтобазу

  • Категорії: Відео, Війна, НовиниПомічено: Марцінків, обстріл

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни