Санта Клаус почав розвозити подарунки на Різдво, польоти над Україною не заплановані – Новини України

Санта Клаус почав розвозити подарунки на Різдво, польоти над Україною не заплановані - Новини України

Фото: Flightradar24

Санта Клаус напередодні католицького Різдва вилетів із Північного полюса, щоб розвезти подарунки. Про це повідомляє Об’єднане командування повітряно-космічної оборони північноамериканського континенту (НОРАД), яке за традицією відстежує його пересування.

Військові використовують системи радіолокаційних станцій, супутники та винищувачі для визначення розташування Санта Клауса. На веб-сайті Flightradar24 видно, як Санта Клаус пересувається, проте поки що через війну в Україні жодне з українських міст не значиться в його плані.

Відповідно до традиції, Санта Клаус вирушає у навколосвітню подорож 24 грудня, напередодні західного Різдва. Під час подорожі Санта встигає відвідати більшість країн світу, а також роздати кілька мільярдів подарунків. На сайті в режимі реального часу показується шлях чарівника.

Традиція відслідковувати переміщення головного різдвяного персонажа зародилася ще 1955 року, коли в одній американській газеті з’явилося оголошення з номером телефону, зателефонувавши на який можна було “поговорити із Сантою”. Однак в оголошення вкралася помилка. В результаті діти стали потрапляти до штаб-квартири командування ППО континентальної частини США (попередника НОРАД), після чого, починаючи з 1958 року, військові взяли на себе святковий обов’язок щорічно повідомляти всіх бажаючих про пересування Санта Клауса.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни