Розраховують на 60 тисяч осіб: Росія почала мобілізацію резервістів – Новини Галича

Росія розпочала приховану мобілізацію резервістів.

Збройні сили Російської Федерації продовжують збройну агресію проти України, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Генштаб.

Згідно з інформацією, військово-політичне керівництво Російської Федерації розпочало заходи прихованої мобілізації резервістів, з метою приведення військових частин до штатів воєнного часу. Під час здійснення відбору кандидатів перевага надається особам, що вже мають бойовий досвід. Мобілізації підлягають рядовий, сержантський та офіцерський склад.

Також визначені основні регіони для проведення мобілізації: Краснодарський край, Пермський край, республіки Дагестан, Інгушетія, Калмикія.

Основним мотиваційним чинником для резервістів залишається матеріальне заохочення. Крім того, серед російського населення поширюється думка, що учасники війни з Україною можуть покращити своє матеріальне становище коштом так званих “трофеїв”, тобто грабежу і мародерства.

Командування збройних сил Російської Федерації розраховує залучити під час мобілізації приблизно 60 тисяч осіб. Укомплектування озброєнням та військовою технікою до штатів воєнного часу відбуватиметься коштом зняття зі зберігання застарілої техніки. Деякі зразки зберігаються на базах та складах понад 30 років.

До теми: 18 000 вбитих, 644 танки: втрати окупантів на 38-й день війни

  • Категорії: ВійнаПомічено: мобілізація, окупанти, Росія

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни