Росіяни вночі знову атакували “Шахедами”  портову інфраструктуру Одещини             – Новини України

Росіяни вночі знову атакували "Шахедами"  портову інфраструктуру Одещини             - Новини України

Фото: commons.wikimedia.org

В Одеській області вночі 3 вересня сили ППО відбивали масовану атаку дронами. Повітряна тривога в області лунала понад три години. Ворог атакував портову інфраструктуру Рені та Ізмаїла. Про це повідомив речник Української добровольчої армії – Південь Сергій Братчук.

“Південь Одеської області зазнав активної атаки з використанням безпілотників типу Shahed з боку РФ. За кілька годин вже будуть підсумки атаки – відбулася робота сил ППО”, – повідомляє Братчук.

Він також зазначив, що відбулося кілька хвиль атак з південного та південно-східного напрямку (мис Чауда, Крим та Приморсько-Ахтарськ, РФ). Усього було зафіксовано пуски 25 ударних БпЛА Shahed-136/131, які атакували південні райони Одещини. 22 із них знищено силами та засобами Повітряних Сил у взаємодії із протиповітряною обороною.  Проте, на жаль, є і влучання в припортову інфраструктуру, внаслідок чого виникла пожежа. Вогонь рятувальники оперативно ліквідували. Попередньо відомо про двох постраждалих цивільних осіб. Їм надано медичну допомогу.

Ударні безпілотники атакували порти на Дунаї. І це, як зазначив Сергій Братчук, є “відповіддю” Росії на спроби ООН та деяких політиків йти на поступки державі-терористу.

У ніч на 23 серпня РФ здійснила чергову атак по мирних містах України. Ворог бив ударними БПЛА Shahed-136/131 з південно-східного напрямку. Усього РФ випустила до 20 ударних дронів з району Приморсько-Ахтарськ (РФ), Чауда (Крим).  Сили та засоби Повітряних Сил у взаємодії з ППО інших складовими Силами оборони України знищили 11 ворожих безпілотників.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни