Росіяни огороджують під’їзди до Запорізької АЕС, готуючись до оборони – Новини України

Росіяни огороджують під'їзди до Запорізької АЕС, готуючись до оборони - Новини України

Фото: t.me/energoatom_ua/

Російські загарбники встановлюють додатковий паркан навколо окупованої Запорізької АЕС. Вони намагаються убезпечити під’їзди до станції. Про це повідомляє прес-служба ” Енергоатому “.

– Тепер працівники Запорізької атомної станції не доїжджатимуть прямісінько до неї, як це було завжди, а частину шляху долатимуть пішки. Рейсові автобуси для персоналу ЗАЕС, які доставляють атомників на роботу, більше не курсуватимуть до фінального пункту маршруту. Перешкодою стане новий паркан, який загарбники облаштовують на підходах до адмінбудівель станції. Для цього вже почали рити землю, – розповіли у компанії.

За даними “Енергоатому”, маршрутні автобуси доїжджають лише до кільця, де працівників ЗАЕС висаджують, і далі вони мають йти пішки. Таким чином, росіяни фактично розширюють закритий периметр навколо станції, начебто готуючи її до оборони. Простіше кажучи: вони бояться так, що не зупиняються навіть перед незаконним будівництвом на території атомного об’єкта.

Раніше генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Ґроссі після візиту на станцію заявив, що її більше неможливо захистити. Він зазначив, що попри роботу групи експертів МАГАТЕ на території станції ситуація продовжує залишатися нестабільною.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни