Родинам потерпілих під час пожежі у Косівській лікарні виплатять грошові допомоги (відео) | Новини Галича

270370109 7192072870833291 3898366596145793771 n scaled

Область виплатить грошову допомогу сім’ям загиблих під час пожежі в Косівській лікарні.

Уже відомо які на які суми можуть розраховувати близькі загиблих. Зокрема, мова йде про компенсації від області. Окрім того, на виплати від держави можуть розраховувати сім’ї медпрацівників. Нагадаємо, трагедія трапилась ввечері 28 грудня, коли зайнялось у реанімаційному відділенні. У результати загинуло п’ятеро людей — троє пацієнтів момент та двоє медпрацівників, пишуть Версії з посиланням на ОТБ Галичина.

Область виплатить грошову допомогу сім’ям загиблих під час пожежі в Косівській лікарні. Відтак 250 тисяч гривень виділять з обласного бюджету. Ще частину кошів – за рахунок програми комплексного соціального захисту населенян Івано-Франківської області на 2022-2026 роки.

“Прийнято рішення спрямувати 250 тисяч гривень як субвенсію з обласного бюджету бюджетам територіальни громад для надання допомоги рожинам та постраждалим в трагедії Косівської центральної районної лікарні. Буде виділено одноразові матеріальні допомоги в розмірі по 23 тисячі гривень на лікування, а також сім’ям загиблих”, – розповіла голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Фінансову підтримку сім’ї загиблих та постраждалих зможуть отримати від фонду соціального страхування України після завершення розслідування всіх причин трагедії.

Тим часом вогнеборці кажуть, що на Прикарпатті торік горіли три ковідні лікарні. І зазвичай причиною займань ставала людська недбалість.

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни