Рятувальники нагородили хлопців з Броварів, які допомогли дітям після падіння гелікоптера

Рятувальники відзначили мужність молодого покоління у перші хвилини після авіакатастрофи 18 січня на території дитячого садочка. 28 Січня, 2023, 16:30 Україна Переглядів: 301 Хлопці після падіння на дитячий садок гвинтокрила заспокоювали дітей, надавали їм допомогу, розшукували їхніх батьків Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Чотирьох броварських старшокласників — Андрія Даценка, Антона Прищепу, Віктора Комісарова та Гліба Касьяна — рятувальники відзначили за мужні дії у перші хвилини після авіакатастрофи 18 січня на території дитячого садочка в місті Бровари, інформує Державна служба з надзвчайних ситуацій України.

Вони без роздумів кинулися на допомогу та робили все, що могли: заспокоювали дітей, надавали їм необхідну допомогу, розшукували їхніх батьків.

“Хлопці, ми вдячні вам за допомогу і хочеться сподіватися, що в майбутньому ви зможете рятувати людей вже на професійному рівні. Двері наших навчальних закладів завжди відчинені для вас”, — зазначив під час нагородження начальник Головного управління ДСНС Київщини Анатолій Мусієвич.

Як відомо, у результаті падіння гвинтокрила у Броварах на Київщині загинуло вище керівництво Міністерства внутрішніх справ.

Загинули: міністр Денис Монастирський, перший заступник міністра Євген Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.

Загалом через падіння гвинтокрила загинули 14 людей, з них одна дитина — дівчинка, 2017 року народження. 

Поранення зазнали 25 людей, серед яких 11 дітей.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни