РФ б’є по Україні новими ракетами з іноземними комплектуючими

РФ б'є по Україні новими ракетами з іноземними комплектуючими

Фото: Скриншот видео Речник Повітряних сил Юрій Ігнат

Ракети, які держава-терорист використала під час останніх ударів, були виготовленні нещодавно, але у них знайшли компоненти іноземного виробництва.

Російські війська під час останніх ударів по Україні використовували нещодавно виготовлені ракети. При цьому у них знайшли високотехнологічні іноземні компоненти. Про це у суботу, 29 квітня повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

“Ми знаємо, що небагато залишилось ракет у росіян, хоча вони продовжують їх виготовляти. Ті рештки, які були знайдені під час останніх ударів, говорять про те, що це свіжі ракети, вони виготовляються і восени, і є зимові варіанти запчастин. Ворог продовжує їх випускати. Але темпи виробництва не будуть високими, це технологічна зброя, і швидко вона не робиться”, – сказав Ігнат.

Відповідаючи на питання, чи в цих ракетах російські, чи іноземні комплектуючі, Ігнат сказав: “Маркування там точно російське, фарба російська, метал, а все інше, безумовно, не російське”.

Ігнат пояснив, що крилата ракета – це фактично безпілотний літак, який коштує мільйони доларів.

“Там десятки тисяч високотехнологічних деталей. Росія їх, безумовно, не може виготовляти, це факт. На жаль, вона їх може діставати, мабуть. Можливо, має певний запас, але через треті країни, шляхом контрабанди вони, можливо, їх і отримують”, – зазначив речник Повітряних сил, наголосивши, що саме тому санкційний тиск на РФ потрібен на всіх рівнях.

Нагадаємо, під час ракетної атаки на Україну 28 квітня одна з російських ракет поцілила в житлову багатоповерхівку в Умані. Повністю зруйновано під’їзд багатоквартирного будинку. Серед загиблих мінімум троє дітей.

Ще одна російська ракета вбила двох людей у Дніпрі – загинула молода жінка з маленькою донечкою.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни