Резніков звернувся до башкирів: Ваш ворог у Москві та Уфі

Резніков звернувся до башкирів: Ваш ворог у Москві та Уфі

Фото: Міноборони України Міністр оборони України Олексій Резніков

Міністр закликав мешканців Башкортостану захищати розвиток власного народу, включно з реалізацією права на самовизначення регіону.

Міністр оборони Олексій Резніков звернувся до башкирів з закликом не брати участі у війні проти України, адже саме Башкортостан є одним з лідерів за втратами РФ на українській землі. Своє звернення глава Міноборони написав башкирською мовою у Facebook.   За словами Резнікова, коли він проходив службу в армії, то одним з його найкращих товаришів був башкир. Однак нині саме Республіка Башкортостан стала одним з лідерів серед російських регіонів за рівнем втрат в Україні. Загинуло чи покалічено вже тисячі людей з Башкирії.   Міністр підкреслив, що сьогоднішня влада Уфи, “дбаючи про особисту вигоду і працюючи в інтересах Кремля, наввипередки відправляє своїх людей на смерть”.

“Для цього потрібно концентрувати усі зусилля всередині Башкирії та на захисті від Москви. Якщо перерахувати проблеми й загрози для башкирського народу – то причиною жодної з них не є Україна чи українці. Корені усіх причин – у Москві та в Уфі”, – заявив Резніков.

Глава Міноборони закликав башкирів забрати своїх людей з України.

“Віддайте нам військових злочинців. І тоді ми станемо союзниками у справі побудови найкращого майбутнього для наших народів. Кремль уже програв цю війну. Спільно ми змусимо його відмовитись від імперських амбіцій. Чим раніше це станеться – тим більше життів вдасться врятувати. І тим раніше вдасться стати на шлях творення” – підкреслив Резніков.   Нагадаємо, раніше керівник ГУР Кирило Буданов закликав російських військовослужбовців здаватися в полон.

Станом на 23 травня загальні бойові втрати особового складу російських військ на території України орієнтовно склали 204 360 осіб. Минулої доби ЗСУ знищили 480 окупантів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни