Резніков заявив, що з мобілізацією не відбувається нічого надзвичайного – Новини України

Резніков заявив, що з мобілізацією не відбувається нічого надзвичайного - Новини України

Фото: УП

Олексій Резніков заявив, що з мобілізацією в Україні не відбувається “нічого надзвичайного”. У той же час міністр оборони визнав, що зараз Україні потрібно більше людей у війську. Про це він сказав в інтерв’ю “Українській правді”.

– Нічого надзвичайного не відбувається. У нас була оголошена мобілізація, коли було парламентом затверджено закон про оголошення воєнного стану. Є певні норми, які там вказані по чисельності, Генеральний штаб їх знає і ми працюємо в цих нормах. Йде системна й планова робота, поповнення запасів, відновлення втрат, адже, гинуть наші хлопці й дівчата, також поранені є. Але такого щось “вау”, як в Росії  – ні, такого у нас немає, – розповів він.

Резніков пояснив роздачу повісток по ТРЦ, вулицях та кафе тим, що в представників центрів комплектації є задача, яку ставить Генеральний штаб по кількісному складу в той чи інший період часу. 

– Якщо вони бачать, що, наприклад, на обліку було до вторгнення така-то кількість людей в регіонах, але багато хто переїхав. Якщо ви військовозобов’язаний, жили в Києві, переїхали в Ужгород, у Львів, Тернополі, Чернівці – де б ви не перебували – маєте піти і стати на облік. Не всі це роблять.

Тому вони змушені щось робити. Якщо вони бачать чоловіка призовного віку, живого здорового, йому дається повістка і він зобов’язаний з’явитися. Це ж не означає, що завтра він буде мобілізований. Він має з’явитися показати документи, має бути спілкування. Може, він скаже: “так, вік у мене призовний, але в мене є якісь застереження, або в мене 4 дітей”. Окей, прийди, покажи і все. Тобто це дорога із зустрічним рухом, – заявив міністр.

Олексій Резніков зазначив, що основний масив добровольців був у лютому-березні. Зараз промо-листівки, борди і ролики будуть пропагувати те, що Україні потрібно більше людей у війську.

30 січня Кабмін запровадив нові правила бронювання від мобілізації. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни